Warunki zamówienia

Oferta
Oferta prezentowana na stronie jest ważna do wyczerpania asortymentu. Powstające ewentualne braki w stanach magazynowych staramy się uzupełniać na bieżąco do pewnego momentu. Proszę pytać o dostępność konkretnych wzorów.

Opis kartek
Wszystkie nasze wzory drukowane są na eleganckim papierze o strukturze płótna.
Karnety z serii „Quadro” oraz Seria autorska Fundacji" przygotowane są w formacie 150×150 mm (po złożeniu), kartki z serii Slim” – w formacie DL (po złożeniu – 104×208 mm), natomiast kartki „Standard” mają format B6 (po złożeniu 120×170 mm).
Do każdego karnetu dołączona jest gratis biała koperta klejona na mokro.

Zamówienia
Zamówienia możecie Państwo składać mailowo na adres ddk@ddkedition.com.pl podając ilości i numery katalogowe zamawianych karnetów wraz z ceną określoną na podstawie cennika zamieszczonego w katalogu.
 
Karnety charytatywne
Decydując się na zakup prezentowanych przez nas kart świątecznych w wersji charytatywnej, mogą Państwo wybierać dowolne z prezentowanych wzorów. Cena karnetu charytatywnego jest wyższa o 0,50 zł/1 szt. w porównaniu z naszą ceną katalogową.
Wszystkie karty charytatywne zawierają logo Fundacji "Mimo Wszystko" oraz informację, że nadawca udzielił wsparcia tejże organizacji. Kwota 0,50 zł z każdej zakupionej przez Państwa kartki (opatrzonej tą nazwą) zostanie przekazana w całości na rzecz ludzi chorych i niepełnosprawnych.

Nadruki indywidualne
Oferujemy Państwu realizację indywidualnego nadruku firmowego wewnątrz karnetów według Państwa zaleceń. Istnieje oczywiście możliwość zamieszczenia logo firmy i wykonania specjalnego poddruku. W tym przypadku prosimy o dostarczenie logo firmy (najlepiej w formacie .eps lub .ai) za pośrednictwem Internetu (wraz z ewentualnym numerem koloru nadruku według wzornika Pantone), a jeśli macie Państwo gotowy projekt - prosimy zamienić go na krzywe.
 
Projekt
Projekt nadruku wykonywany jest nieodpłatnie. W ramach tej usługi nasza firma przygotowuje maksimum 3 propozycje i do 5 poprawek wybranego projektu. Kolejne projekty lub modyfikacje może implikować doliczenie kosztów ich przygotowania do kwoty zamówienia.
 
Akceptacja projektów i wydruki próbne
Akceptacja przedstawionych projektów następuje drogą elektroniczną na podstawie poglądowych plików w formacie .jpg lub .pdf. Na życzenie Zamawiającego możemy przygotować wydruk próbny (koszt 50,- zł/1 szt. netto).


Faktura i formy płatności
Faktura wystawiana jest w dniu wysyłki lub osobistego odbioru towaru. Dopuszczalne formy płatności to gotówka, za pobraniem, bądź przelew w terminie do 14 dni od daty wystawienia faktury. Przekroczenie terminu zapłaty spowoduje naliczenie ustawowych odsetek.

Termin realizacji
Karnety są wysyłane w ciągu 10 dni roboczych od momentu ostatecznej akceptacji przedstawionego projektu nadruku.
O zachowaniu terminu decyduje data nadania przesyłki lub data przekazania informacji o możliwości osobistego odbioru towaru.

Dostawa
Towar jest wysyłany na koszt DDK Edition za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Zamówiony towar można też odebrać osobiście.

Reklamacje
Ewentualne reklamacje przyjmowane będą w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki, wyłącznie w formie pisemnej. Niezależnie od trybu rozpatrywania reklamacji Zamawiającego obowiązuje termin płatności wskazany na fakturze. Po rozpatrzeniu uzasadnionej reklamacji DDK Edition zobowiązuje się do niezwłocznej powtórnej realizacji zlecenia lub zwrotu Zamawiającemu kwoty za reklamowany towar.