Kartki charytatywne

 

 

 

Szanowni Państwo!

Przygotowując kolekcję kartek bożonarodzeniowych, pomyśleliśmy także i o tych, dla których największym prezentem jest szansa na lepsze życie. Od 2008 roku współpracujemy z Fundacją Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Również w tym roku każda wybrana z naszej oferty kartka może stać się kartką charytatywną i wspierać potrzebujących.

Decydując się na zakup naszych kartek świątecznych, zyskają Państwo pewność, że wybrali upominek, który sprawi radość zarówno adresatowi życzeń, jak i podopiecznym Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. DDK Edition to gwarancja wysokiej jakości - nasze karnety zna i ceni cała Polska. Znakiem firmowym naszego wydawnictwa są elegancja, artyzm i unikatowość, co przedstawia niniejsza oferta. Liczymy, że zaprezentowane przez nas wzory będą cieszyły się także Państwa uznaniem.

Jeśli zechcą Państwo wesprzeć podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” wystarczy, że wybiorą z naszej oferty dowolne kartki w wersji z nadrukiem indywidualnym. Wszystkie kartki charytatywne zawierają logo Fundacji „Mimo Wszystko” oraz informację, że nadawca udzielił wsparcia tejże organizacji. Kwota 0,50 zł z każdej zakupionej przez Państwa kartki charytatywnej zostanie przekazana na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Sprawmy, aby każde święta promieniały blaskiem życzliwości.

DDK Edition