Nasza oferta

Kartki charytatywne

Szanowni Państwo!

Przygotowując kolekcję karnetów wielkanocnych, pomyśleliśmy także i o tych, dla których największym prezentem będzie darowana szansa na lepsze życie. Dlatego też postanowiliśmy w 2008 roku podjąć współpracę z Fundacją Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Swoim wsparciem udowodnili Państwo, że los osób potrzebujących także Państwu nie jest obojętny. Pragniemy podziękować Państwu za szczodrość i zachęcić Państwa do dalszego uczestnictwa w spełnianiu marzeń potrzebujących.

Nadchodzące święta to świetna okazja do przesłania serdecznych życzeń swym najbliższym, przyjaciołom, znajomym, a także klientom i współpracownikom. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty kartek, aby w geście podarunku obdzielić innych uśmiechem i wyrazić swą wdzięczność.

Decydując się na zakup prezentowanych przez nas kart świątecznych, zyskają Państwo pewność, że wybrali upominek, który sprawi radość zarówno darczyńcy, jak i obdarowywanemu. DDK Edition to gwarancja wysokiej jakości - nasze karnety zna i ceni cała Polska. Znakiem firmowym naszego wydawnictwa są elegancja, artyzm i unikatowość, czego wyrazem jest niniejsza oferta. Liczymy, że zaprezentowane przez nas wzory będą cieszyły się także Państwa uznaniem.

Jeśli zechcą Państwo wesprzeć działalność Fundacji, której celem jest wyrównywanie szans pomiędzy ludźmi niepełno- i pełnosprawnymi, wystarczy że wybiorą Państwo z naszej oferty "karnety dobroczynne" w wersji z nadrukiem indywidualnym. Wszystkie karty charytatywne zawierają logo Fundacji "Mimo Wszystko" oraz informację, że nadawca udzielił wsparcia tejże organizacji. Kwota 0,50 zł z każdej zakupionej przez Państwa kartki (opatrzonej tą nazwą) zostanie przekazana na rzecz ludzi chorych i niepełnosprawnych.

Sprawmy, aby każde święta promieniały blaskiem życzliwości!

Dziękując za okazane nam zaufanie, pragniemy jednocześnie życzyć Państwu radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.

DDK Edition